7 Aralık 2017 YapımcıMülakatına Seçilen Yarışmacı Adayları

7 Aralık 2017 Yarışmacı Mülakatına Seçilen Yarışmacı Adayları

Dünyada en çok izlenen ve kazandıran bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster?, 2 Ağustos 2011 tarihinden itibaren Atv’de yayınlanan 7 den 70’e herkesin izlediği bir yarışma programıdır.Kim Milyoner Olmak İster? yarışma programı hafta içi Pazartesi ve Salı günleri izleyicisi ile buluşmaktadır.

Kenan Işık ile başlayan yarışmanın sunuculuğu, Kenan Işık’ın 21 Mart 2014 tarihinde beyin kanaması geçirmesi ve programı sunamayacak olmasından dolayı, sezon sonuna kadar sırasıyla birçok ünlü yıldız tarafından sunuldu. Daha sonra Selçuk Yöntem 3 yıl boyunca programın sunuculuğunu üstlendi ve 2017 Şubat ayında yerini Murat Yıldırıma devretti.

Yarışma kurallarına bakacak olursak; Milyoner Olmak İster’de toplam 12 soru yer almaktadır. 2. soruyu bildiğinizde 1.000 tl, 7. soruyu bildiğinizde 15.000 tl’lik baraj sorularını geçmiş oluyorsunuz. Yarışmayı kaybettiğinizde en son hangi baraj sorusunu geçtiyseniz ödülünüz o baraj sorusunun değeri oluyor. Çekilmek isterseniz de, en son yanıtladığınız sorunun ödülünü alırsınız.

Yarışmada size 4 adet joker hakkı sunulmaktadır. Bu jokerlerden 3’ünü istediğiniz zaman istediğiniz soruda kullanabilirsiniz. Diğer jokeri de 7. sorudan sonra kullanabiliriz. Milyoner Olmak İster? yarışmasında eski yarışmalardan farklı olarak bir adet sesli soru sorulmakta. Yarışmacı öncelikle bu ses kaydını dinliyor ve ses kaydı ile gelen soruyu yanıtlamaya çalışıyor. Sesli soru 2. baraj sorusu olarak belirttiğimiz 7.soru dahil olmak üzere ilk 7 soruluk kısımda yer almaktadır.

Kasım ve Aralık ayı mülakatlarını kapsayan Kim Milyoner Olmak İster yapımcı mülakatı listesi.Yarışmacı adaylarımıza başarılar dileriz.