660.Bölüm Soru ve Cevapları (Part 4)

Evet Kim Milyoner Olmak İster heyecanı tam hızıyla devam ediyor. Part-3 ile sizlerle tekrar karşınızdayız. Yarışmacımızın makul bir ödülle ayrıldığı yarışmaya birde biz göz atalım.

660.Bölüm Soru ve Cevapları (Part 4)

Sorumuz: Çöp adama benzetilen birinin fiziki yapısı nasıldır ? kolay bir soru ile başlayan yarışmacımız hiç takılmadan doğru cevap verdi.

Sorumuzun Cevabı: ZayıfSorumuz: Dizi filmlerde , genellikle hangi roldeki karakterleriçin “o ölürse dizi biteer” diye düşünülür? 

Sorumuzun Cevabı: BaşrolSorumuz: Futbolda “3-5-2” dizilişinde “5” hangi mevkide oyuncuları temsil eder ?  Yine çok basit bir soru ile yarışmacımız doğu cevaba ulaşıyor.

Sorumuzun Cevabı: Orta sahaSorumuz : Sesli sorumuzda şarkının Dünyanın hangi bölgesine ait olduğu soruldu ve yarışmacımız doğru cevaba ulaştı.

Sorumuzun Cevabı: KafkaslarSorumuz : Bu sorumuzda da “bip bip ” diye ses çıkartan çizgi film karakterinin kim olduğğu sorusu karşımıza çıktı. 

Sorumuzun Cevabı: Road RunnerSorumuz: Hangisi ” boğazına düşkün” anlamında kullanılan bir ifadedir? Çok seçenekli soruda zorlanan yarışmacımız seyirciye sorma joker hakkını kullanmak istedi.

Seyirciye sorma joker hakkını kullanan yarışmacımız sonuçlar karşısında kararsız kalınca tekrar joker hakkını kullanmaya karar verdi ve telefon joker hakkın kullandı.

Aynı soruda ikinci joker hakkını da kullanan yarışmacı tanıdığı olan Deniz Yayını telefonla aradı ve soruyu doğru olarak cevapladı .

Sorumuzun Cevabı : Şikemperver Sorumuz : “Yaşam yolumuzun ortasında bir ormanda buldum kendimi çünkü doğru yol yitmişti” hangi ünlü eserin ilk cümlesidir? Zorlu sorudan sonra yarışmacımız daha kolay bir soru olarak cevapladı sorumuzu 

 

Sorumuzun Cevabı: İlahi Komedya

Yarışmadan çekilme kararı alan yarışmacımız 7.500 TL ödülle programa veda etti.

 

Yarışmacımızın Kazandığı Toplam Ödül Miktarı