5 Mart 2018 Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları – Kim Milyoner5 Mart 2018 Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları

5 Mart 2018 Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları

 

Kim Milyoner Olmak İster, çok uzun zamandır yayında olan ve birçok kişi tarafından takip edilen yarışmadır. Yarışma ATV ekranlarında Kanan Işık tarafından sunulmaktadır. Birçok kişi ekran başında soluksuz bu yarışmayı izlemektedir. Yarışma, yarışmacıya bazı sorular sormaktadır. Bütün soruları doğru yanıtladığında ise 1 milyon TL ödül vermektedir. Bu nedenle yarışmaya katılmak isteyen birçok kişi vardır. Fakat yarışmaya katılmak o kadar da kolay değildir. Birçok aşamadan geçmektedir. Başvuru, mülakat ve kabul sonrasında kişi yarışmaya katılabilir. Bu süreç ise ortalama 5-10 ay civarıdır. Yarışmaya katılmayı düşünen kişiler ‘’Kim milyoner olmak ister başvuru’’ şeklinde aramalar yaparak bilgi almak istemektedirler. Şimdi sizlere yarışmaya başvuru aşamaları ve yapmanız gerekenleri başlıklar altında anlatacağız.  Sabah Gazetesi Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Takibi,

Kim Milyoner Olmak İster Başvurusunda Nelere Dikkat Edilmelidir?

Yarışmaya başvuru yapmak için öncelikle internetten başvuru formunu doldurmak gerekiyor. Bu form için linki ileriki yazılarımızda paylaşacağız. Öncelikle formda sizlere aileniz, hayatınız ve sizin hakkında birçok bilgi sormaktadırlar. Bu bilgilerin hepsi özenle okunmaktadır. Mülakata hak kazanan kişiler bu bilgilere göre seçilmektedir. Bu nedenle formu doldururken eksiksiz ve doğru doldurmanız gerekmektedir. Olurda mülakata girmeye hak kazanırsanız bu bilgiler mülakatta size sorulmaktadır. Yanlış veya eksik bilgi verdiğiniz anlaşılır ise muhtemelen elenirsiniz. Bu konunun önemini kavradığınızı umuyoruz.

5 Mart 2018 Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları.

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru İçin Aranan Şartlar Nelerdir?

Yarışmaya katılmak isteyen yüzlerce kişi vardır. Bu nedenle formları takip eden ve değerlendiren kişilere binlerce başvuru yapılmaktadır. Bu başvurular titizlikle incelenmekte ve şartlarına uymayan kişileri onaylamamaktadırlar. Aslında özel bir şart aranmamaktadır. Kişiden tek şart beklenir oda 18 yaşını doldurmuş olmasıdır. Altındaki yaşlarda yapılan başvurular onaylanmaz.

Başvurularda donanımlı ve bilgili insanlar tercih edilmektedir. Okuduğunuz kitaptan bitirdiğiniz üniversitelere kadar her türlü soru sorulmaktadır. Bu sorulara göre değerlendirmeler yaptıklarından daha çok kültürlü ve bilgili insanları tercih etmektedirler. Kim Milyoner Olmak İster başvuru aşamalarında öncelik genellikle en çok bilgili olan ve kendi donanımlarına uyan kişilere karşı olumlu düşünmektedirler.

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formu

Yarışmaya katılmanın ilk adımı online olarak yapılan başvurudan geçer. Bu başvuruda sizlere bir form sunulur ve bu formda çok detaylı bilgiler istenir sizlerden. Bu bilgileri doğru ve eksiksiz doldurmanız fazlasıyla önemli bir durumdur. Forma buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları

Başvuru formunda öncelikle sizden bir fotoğraf istemektedirler. Bunun yanında TC kimlik numarası ve diğer genel bilgiler sorulmaktadır. TC kimlik numaranızı buradan paylaşmakta bir sorun olmaz. Bu konuda içiniz rahat olabilir. Ayrıca burada sizden doğum yılınız, anneniz ve babanızın adı, sizin adınız soyadınız, sizin ve ailenizin yaşadığı şehir, aslen nereli olduğunuz ve hangi bölümlerden mezun olduğunuz gibi birçok farklı konulara da değinmektedirler.

Kim Milyoner Olmak İster başvuru aşamaları kısaca yukarıdaki başlıklardan oluşmaktadır. İlk başvuru formunuz onaylanır ve olumlu düşünülür ise ATV merkezinden sizi yetkililer ararlar. Sonrasında sizin ve kendileri için uygun bir zaman dilimine randevu verirler. Bu randevuya giderek mülakata girersiniz. Mülakatta yukarıdan çokta farklı şeyler sormamaktadırlar. Genel olarak formda verdiğiniz bilgilerden yola çıkarak sizlere soru sorarlar. Burada işte forma yazmış olduğunuz bilgilerin önemi vardır. Mülakatında başarılı geçmesi sonucunda uygun bir zamanda yarışmaya katılmak için sizi merkezlerine çağırırlar. Yarışmada başarılı olur para kazanırsanız bir süre sonra sizin onlara sunmuş olduğunuz banka hesabına paranız gönderilir. Bu gönderim işlemi genellikle en az 3 ay kadar sürebilmektedir. Formu gönderdikten sonra size dönmeleri ise 3 ila 7 ay arasında sürebilmektedir.

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru

Televizyon ekranlarında birçok kanalda farklı farklı onlarca yarışma programı vardır. İnsanlar bu tarz programlara oldukça ilgilidir. Ailecek severek izlenmektedirler. Ayrıca bu yarışma programları aileye ve özellikle çocuklara göre olduğundan film izlemektense bu tarz yayınlara yönelmektedirler. Ekranlarda çocukların psikolojisini bozabilecek tarzda birçok dizi, film ve yarışma vardır. Bahsetmiş olduğumuz yarışma programlarından en eski ve en çok bilinenlerinden bir tanesi Kim Milyoner Olmak İster yarışması olmaktadır. Bu yarışmayı birçok kişi çocukluğundan beri hatırlamaktadır. Ara ara bitirip yayın hayatına tekrar başladıkları durumlarda oldu bu süre içerisinde. Programın sunucusu şuanda Kenan Işık’tır. İlk zamanlarda da bu sunucu bulunmaktaydı. Ayrıca program ATV ekranlarında yayınlanmaktadır.

Bu yarışmaya sizde katılarak şansınızı değerlendirebilirsiniz. Tabi 18 yaşından büyükseniz. Her gün yarışma için onlarca başvuru gönderilmektedir. Birçok kişi şansını denemek istemektedir. Fakat her başvuru gönderen kişilerin başvuruları onaya alınmamaktadır. Kişilerin belli bir kültür ve bilgi geçmişi olmalıdır. Bu tarz durumlar incelendikten sonra kendilerine uygun gördükleri kişileri yarışma için mülakata davet etmektedirler. Burada da mülakat sorularını sorduktan sonra olumlu düşünürler ise yarışmaya davet etmektedirler. Kim Milyoner Olmak İster yarışması için daha detaylı bilgilere yer vereceğiz.

Kim Milyoner Olmak İster Mülakatta Neler Soruluyor?

Yarışmada mülakata katılmadan önce başvuru formu doldurup gönderilmektedir. Bu formda sizlerden birçok bilgi istenmektedir. Bunların en başında fotoğrafınız, kimlik numaranız, ailenizdeki kişilerin adı ve soyadı, çalıştığınız yerler ve eğitim geçmişiniz gibi… Bu tarz bilgiler onların kilit noktasıdır. Kendilerine göre bazı kriterleri vardır ve bu bilgi geçmişiniz eğer kriterlerine uyuyor ise sizleri mülakata çağırıyorlar.

Yukarıda ilk başvuru yaparken doldurmanız gereken bir formdan bahsettik. Bu formda sizden istenilen bilgilere dayanarak mülakatta soru sormaktadırlar. Birçok kişi bu tarz mülakatlardan oldukça çekinmekte ve korkmaktadırlar. Ya yapamazsam veya cevaplayamazsam korkusu insanların çoğunda vardır. Fakat burada son derece rahat olmak çok önemlidir. Duruşunuz ve oturup kalkmalarınız bile bu kişiler tarafından değerlendirilmeye alınmaktadır.  Bu nedenle mülakatlarda çok rahat davranıp konuşmanıza bile dikkat etmeniz gerekiyor. Ayrıca mülakatta sorulan sorulara gelince, formda doldurmuş olduğunuz bilgilerin burada doğruluğunu ölçmektedirler. Ufak tefek farklı konulardan sorular sorsalar da genel anlamda formda yazanlar ve genel hayatınız ile alakalı olarak sorular iletmektedirler. Örnek vermek gerekirse formda hangi kitapları okuduğunuz hakkında da bilgi istenmektedir. Buraya daha önce okumadığınız veya anlamadığınız kitap isimlerini kesinlikle yazmamalısınız. Bu diğer bütün sorular için geçerlidir.

Kim Milyoner Olmak İster yarışması için birçok kişi hayal kurmaktadır. ‘’Katılsam ve kazansam o para ile neler yaparım acaba?’’ şeklinde soruları kendilerine sormaktadırlar. O para ile gerçekleştirilemeyen hayalleri düşünmekte ve kendilerini motive etmektedirler. 1 Milyon TL kazanan bir yarışmacı bütün hayallerini ve isteklerini bununla gerçekleştirebilir. Ayrıca bu kazançtan sonra artık onu bambaşka bir hayat beklemektedir.

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formunda İstenen Bilgiler

Yarışmanın başvuru formunda birçok bilgi istendiğinden bahsettik. Kısaca bu bilgiler aşağıdaki gibidir;

 • Adınız, soyadınız ve fotoğrafınız
 • Kimlik numaranız ve doğum bilgileriniz
 • Ailenizdeki kişilerin isimleri
 • Okuduğunuz kitaplar ve bitirdiğiniz üniversite bölümleri
 • Konuştuğunuz diller ve medeni haliniz
 • En sevdiğiniz filmler
 • Yurt dışında gördüğünüz yerler
 • Daha önce bir yarışmaya katılıp katılmadığınız
 • Daha önce bu yarışmaya başvuru yapıp yapmadığınız

Gibi bilgiler sizlerden istenmektedir. Bu bilgilerin eksiksiz ve doğru olması mülakata hak kazanabilmeniz ve geçmeniz için hayati önem taşımaktadır. Yarışmaya katılmaya hak kazanmak istiyorsanız oldukça şeffaf, doğru ve rahat olmanız gerekmektedir.

5 Mart 2018 Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları

 

 • Bomba iddia! Kim Milyoner Olmak İster’in yeni sunucusu belli oldu
 • Güven Bana 15 Ağustos Bölümüyle Atv’de
 • Yağmur Özkavak, Güven Bana yarışmasında
 • Güven Bana, Türkiyenin en güvenilir ismi Müge Anlı’nın sunumuyla Perşembe 20:00’de
 • Kim Milyoner Olmak İster 1 milyonluk soru açıklandı mı?
 • Güven Bana Türkiye’nin en güvenilir ismi Müge Anlı’nın sunumuyla Bugün 20.00’de #atv’de!
 • Güven Bana Türkiye’nin en güvenilir ismi Müge Anlı’nın sunumuyla Perşembe 20.00’de #atv’de!
 • “Kim Milyoner Olmak İster?” yarışmasında 1 Milyonluk soruyu açtıracak olan Arda Ayten’in, çekim sonrası açıklamaları… 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 1.000.0000 TL değerindeki 12. sorumuz geliyor… 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 250.000 TL değerindeki 11. sorunun cevabı: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 250.000 TL değerindeki 11. soru: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 125.000 TL değerindeki 10. sorunun cevabı : 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 125.000 TL değerindeki 10. soru: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 60.000 TL değerindeki 9. sorunun cevabı: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 60.000 TL değerindeki 9. soru: 29 Haziran 2019

 •    18 Yorum var


  1. Anonim
     29 Eylül 2019

   bu salak biscolata erkeği değil mi ?

  2. Hasan Bayraktar
     17 Ekim 2019

   maviay derneği borçları

  3. sevda
     18 Ekim 2019

   Merhabalar. Ben yarışmaya yaklaşık bir yıl önce başvurmuştum ses çıkmadı ya da çıktı ben farketmedim. Neyse iki gün önce güncelleme yaptım başvuru nosu olarak 2 ile başlayan 6 haneli rakam verdiler. Sabah gazetesinden kontrol edin diyorlar orda baktığımda 3 ile başlayan ve 7 haneli başvuru noları var hep. Birşey anlayamadım yani. Bir fikriniz varsa yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler şimdiden..

  4. Müzeyyen
     20 Ekim 2019

   Ben muzeyyen yıllardır bekliyorum.başvurum en az 10 yıl oldu basvurali.form güncellemek istiyorum bir türlü göndermiyor.başvurumu silip yeniden form göndermek istiyorum.ALLAH aşkına birilerine kıyakmi yapıyorsunuz neden bizi cagirmayirsunuz.yada neden yeniden formu dolduramıyorum

   • emre bulut
      7 Ocak 2020

    ben emre bulut engelliyim bu yarışmaya katılmak istiyorum sizlerden allah rızası için

   • Selma
      12 Ocak 2020

    Aynı bizede yaptılar kandırmaca biza rakam vermedilee

   • Bilnur
      9 Mart 2020

    Merhaba,yeni bir e-posta adresi açıp tekrar deneyin bende öyle yaptım başvurdu

  5. Süleyman ÇALIŞKAN
     9 Kasım 2019

   Başvuru numaram 369678 çok uzun suredir cikmadi Ta kenan bey zamaninda yenileme yaptim fakat cikmadi

  6. Engin
     11 Kasım 2019

   Başvuru numarası ne işe yarıyor acaba?

  7. Esma karaçam
     6 Aralık 2019

   Enes baturu görmek ve onun kuzenini görmek istiyor radyocu olmak istiyor televizyonda rol almak istiyor

  8. İpek erdik ozgan
     16 Aralık 2019

   Ben bu yarışmayı hep takip ediyorun şuan izliyorum yarışmayı yalovadan bakıyorum kaytazdere kirkente

  9. enes
     21 Ocak 2020

   başvurular kaç gün içinde yanıtlanıyor olumlu yada olumsuz

  10. Mustafa
     27 Ocak 2020

   Ben 13ocak 2020 başvuru yaptım ama sonucu birtürlü öğrenemedim

  11. muhlis
     5 Mart 2020

   Bir yıla yakın oldu form doldurdum,
   Güncellemek istedim olmadı,
   Yeniden formu doldurmak istedim oda olmadı.

  12. muhlis
     5 Mart 2020

   Ayrıca,
   WhalsApp’dan müracaat yaptım.
   Bir cevap alamadım..
   İyi günler,
   Selâmlar..

  13. Engin aydın
     11 Nisan 2020

   Ben basvuru yaptim bana haber nasıl gelir yada ne zaman gelir nasıl öğrene bilirim

  14. Muammer sahan
     20 Haziran 2020

   Yaklaşık on yil once basvuru yaptim ama ozamanki numaramda değişti mail de …guncelliyorum olmuyor .rica etsem kaydımı silermisiniz yeni kayıt yapmak istiyorum teşekkür ederim

  15. Can
     9 Ekim 2020

   Sabah gazetesi yerine aydınlık alsak 😀

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir