3 ŞUBAT 2017 Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları

Milyonların severek izlediği kim milyoner olmak ister yarışması para dagıtmaya devam ederken yeni yarışmacılarda belli olmaya devam ediyor. 3 Şubat 2017 Sabah Gazetesi Kim Milyoner Olmak İster Sonuçları sizler için ücretsiz olarak sitemizden yayınlıyoruz.

Yarışma mülkatına katılmaya hak kazananlara başarılar diliyoruz. Sırada bekleyenlerede başvuru takip numaranız ile günlük sonuçları sitemizden kontrol etmenizi öneriryoruz. Almazlar artık demedin yıllar sonra bile arananlar oldu.

3 ŞUBAT 2017 Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları

m milyoner olmak ister yarışmasına an itibarıyla 2 milyon civarında yarışmacı başvuruda bulunmuş. Yapılan başvurular belli kriterler ölçüsünde değerlendirilerek bu eğlenceli ve en çok kazandıran yarışmada yer alma hakkına sahipsiniz. Televizyon dünyasının bugüne kadar en fazla ilgi gören yarışmalarından bir tanesi olduğunu belirtmek gerekiyor. Bıu platformu bir değerlendirme mecrası olarak kullanmayı tercih ettik ve yalnızca yarışmaların değil, yarışmaya seyirci olarak katılan insanların da yorumlarına yer vermek istiyoruz. Sizler de dilediğiniz an yorum bölümündeki yerinizi alarak neler yaşadığınızı ya da programın nasıl geçtiğini bizimle ve çok sayıda takipçi ile paylaşabilirsiniz. milyonertakip@hotmail.com adresine mail atarak da yorumlarınızı bize iletebilir ve bizler de incelemeden geçirdikten sonra bu mecraya dahil edebiliriz. Özetle bir yardımlaşma ve bilgi platformu olarak bu mecrayı kullanmayı tercih ediyor ve sizinle de sahip olduğumuz deneyimleri paylaşmayı daha uygun görüyoruz.

Kaynak : http://www.milyonerbasvurusonuclari.com/

Sonuçları daha büyük görmek için, üzerine tıklayınız