3 Kuşak 1 Cevap Başvuru Formu ve Katılım Şartları

3 farklı kuşağı çatışmak yerine ortak bir paydada birleştirerek para kazanmanızı sağlayan ATV ekranlarında izleyicisiyle buluşan yarışma programı 3 Kuşak 1 Cevap, oldukça farklı konsepti, keyifli ve alışılmadık bilgi yarışması tarzıyla ekranlarınızda. Sunuculuğunu İrfan Kangı’nın üstlendiği, 2 ailenin, 3 farklı kuşağının bilgilerini konuşturduğu program pazartesi akşamları ATV ekranlarında sevenleriyle buluşmaya devam ediyor.

3 Kuşak 1 Cevap ATV

Konsepti kapsamında oldukça farklı ve eğlenceli bir yolla para kazanmanızı sağlayacak olan yarışma 2 farklı aileden 3 farlı kuşağı yarıştırıyor. Her kuşağa özgü soruların yöneltildiği yarışmada, soruları cevaplaması gereken her kişinin kendi kuşağı dışındaki soruları doğru yanıtlaması gerekiyor. Bu doğru yanıtlama sürecinde ise soruyu hangi aile bireyinin doğru cevaplayacağını tahmin ediyor. Bu noktada en keyifli süreçlerden biri ise her aile bireyinin doğru cevaplaması halinde kazanılacak olan para miktarının değişiklik göstermesi oluyor.

Sorular doğru yanıtlandıkça kazanacağınız para artarken yanlış cevaplamanız halinde para diğer ailenin kasasına geçiyor. Yarışmanın sonunda ise kasasında en çok para biriken aile, biriken parayı kazanmış oluyor. Süreç itibariyle oldukça keyifli, bilgi yarışması konseptine farklı bir bakış açısı getiren 3 Kuşak 1 Cevap programı sevenleriyle buluşarak bir yandan öğretirken bir yandan oldukça keyifli vakit geçirmenizi sağlıyor.

3 Farklı Kuşağın Kazandıran Bütünleşmesi

3 farklı kuşak, 3 farklı deneyim ve 3 farklı bilgi birikimi oluşumunun bütünleştiği, bu bütünleşme sürecinde bir de para kazandırdığı bir yarışma düşünün. 3 kuşağın bilgi birikiminin, soruyu cevaplayan kişinin yapması gereken analiz ve sonunda sağlanan kazançla perçinlenmesiyle oldukça dikkat çeken yarışma, farklı konseptiyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Günlük yaşantımızda sıklıkla karşılaştığımız, duyduğumuz, gözlemlediğimiz en büyük sıkıntılardan biri kuşak çatışması olmaktadır. Ancak bu programda amaç kuşak çatışmasına sebep olmak değil, tam tersine kuşakların ortak bir paydada bütünleşmesini sağlayarak bu süreçten kazanç sağlamaları olmaktadır.

Bu sayede 3 farklı kuşağın bilgi birikimiyle yarışacağınız yarışmada 70 yaşındaki bir dedenin küçük yaştaki torununun bildiği konuları bilemediğini görerek ailecek oldukça keyifli vakit geçirebilir, kendi ailenizden yansımalar bularak kahkahalara boğulabilirsiniz. Bu bütünleşmeyi ve keyifli zamanı geçirebileceğiniz 3 Kuşak 1 Cevap yarışma programı ATV ekranlarında sizlerle buluşmaya devam ediyor. Başarılı sunucu İrfan Kangı’nın keyifli, içten ve samimi sunumuyla oldukça keyifli vakit geçireceğiniz yarışmaya sizler de katılabilir; hem ailenizle unutamayacağınız bir anıya imza atabilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz, hem de iyi bir kazanç sağlayarak programı sonlandırabilirsiniz.

Programdan Kazanacağınız Para Sınırlı Değil

Pek çok yarışmada olanın aksine kazanacağınız paraya bir üst sınır konulmayan yarışmada, sorulan sorulara verdiğiniz doğru cevap sonucu kasanızda biriken para kadar bir kazancı sağlayarak yarışmayı sonlandırmanız mümkün.

Yarışmada iki farklı aile 3 kuşak yarışmacılarla birlikte birbiriyle yarışıyor. En çok parayı kasasında toplayan aile parayı alıp gidebileceği için kıyasıya bir rekabet sürüyor ve bu süreçte de izlemesi oldukça keyifli dakikalar ortaya çıkıyor. Bu noktada, iki aile birbiriyle yarıştığı ve doğru bildiğiniz soru sayısına oranla kazanacağınız para da artış gösterdiğinden herhangi bir üst sınırlama olmadan yüksek rakamlar kazanma şansını bulabilirsiniz. Bu noktada en önemli olan şey ise, yanlış cevap verdiğiniz sorulardan kazanacağınız paranın karşı aileye geçmesi olmaktadır. Zira yarışmanın sonunda kasasında en çok para olan aile, kasasında bulunan parayı alıp ayrılmaktadır.

3 farklı kuşağın birikimlerini konuşturduğu anlar ve diğer aileyle olan rekabet süreci de 3 Kuşak 1 Cevap yarışmasını oldukça keyifli hale getirerek, izleyenleri ekran karşısına kilitliyor. Günün koşuşturması ve yorgunluğunuzu çıkaracağınız haftanın ilk iş günü pazartesi akşamı, ailecek keyifli vakit geçirebileceğiniz yarışma programı ATV ekranlarında sizlerle.

3 Kuşak 1 Cevap Başvuru Şartları

Ailenizle unutulmayacak bir anıya sahip olmak, birlikte oldukça keyifli zaman geçirmenin yanı sıra para kazanma fırsatı da bulabileceğiniz yarışma programına katılmak için başvuru şartlarını sağlamanız gerekmekte. Öncelikle, başvuru yapabilmeniz için 18 yaşından büyük olmanız gerekmektedir. Aynı zamanda, 3 kuşağın yarışmasını gerektiren bir yarışma olduğundan yarışmaya ailenizle katılmanız gerekmektedir. Yani, hiçbir şartla yarışmaya tek başınıza katılmanız mümkün değildir. Bahsedilecek şartlar, yarışmaya başvuru yapacak kişi için geçerlidir. Özetlemek gerekirse;

  • 18 yaşını doldurmuş olma
  • Aile üyeleriyle katılabilme
  • Tek başınıza katılamama

3 Kuşak 1 Cevap Başvuru Formu

Şartlarını sağladığınız takdirde yarışmaya başvuru yapma hakkını kazanabilirsiniz. Şartları sağladıktan sonra başvuru formunu doldurmaya başlayabilirsiniz. Ancak, bu konudaki en önemli faktör, başvuru formunda doldurmanız istenen bütün bölümleri tamamen doğru şekilde yanıtlamanız olmaktadır. Çünkü başvuru formları oldukça titiz ve ayrıntılı bir şekilde incelenmektedir. Eğer herhangi bir yanlış bilgi tespit edilirse, başvurunuz derhal iptal edilecektir. Aynı zamanda, böyle bir durum tespiti olduğunda bir daha başvuru yapma hakkınız elinizden alınmaktadır. Bu nedenle, başvuru formunu doldurma kapsamında dikkatli olup, tamamen doğru bilgi vermeniz gerekmektedir. Ayırıca başvuru formunda doldurmanız gereken bilgiler ise şöyledir;

  • Adı, Soyadı
  • İletişim Bilgileri
  • Açık Adres
  • Katılacağınız Kişi Sayısı
  • Katılacak Kişilerin İsimleri ve Özlük Bilgileri
  • Katılacağınız Aile Bireyleri İle Birlikte Bir Fotoğraf

3 Kuşak 1 Cevap başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Bahsedilen şartları sağladığınızdan emin olduktan sonra dolduracağınız başvuru formu ile yarışmaya katılma şansı elde edebilir; ailenizle birlikte 3 Kuşak 1 Cevap yarışmasına katılıp güzel bir anı elde edebilme fırsatını yakalayabilirsiniz.