3 Kuşak 1 Cevap Başvuru Formu ve Katılım Şartları – Kim Milyoner3 Kuşak 1 Cevap Başvuru Formu ve Katılım Şartları

3 farklı kuşağı çatışmak yerine ortak bir paydada birleştirerek para kazanmanızı sağlayan ATV ekranlarında izleyicisiyle buluşan yarışma programı 3 Kuşak 1 Cevap, oldukça farklı konsepti, keyifli ve alışılmadık bilgi yarışması tarzıyla ekranlarınızda. Sunuculuğunu İrfan Kangı’nın üstlendiği, 2 ailenin, 3 farklı kuşağının bilgilerini konuşturduğu program pazartesi akşamları ATV ekranlarında sevenleriyle buluşmaya devam ediyor.

3 Kuşak 1 Cevap ATV

Konsepti kapsamında oldukça farklı ve eğlenceli bir yolla para kazanmanızı sağlayacak olan yarışma 2 farklı aileden 3 farlı kuşağı yarıştırıyor. Her kuşağa özgü soruların yöneltildiği yarışmada, soruları cevaplaması gereken her kişinin kendi kuşağı dışındaki soruları doğru yanıtlaması gerekiyor. Bu doğru yanıtlama sürecinde ise soruyu hangi aile bireyinin doğru cevaplayacağını tahmin ediyor. Bu noktada en keyifli süreçlerden biri ise her aile bireyinin doğru cevaplaması halinde kazanılacak olan para miktarının değişiklik göstermesi oluyor.

Sorular doğru yanıtlandıkça kazanacağınız para artarken yanlış cevaplamanız halinde para diğer ailenin kasasına geçiyor. Yarışmanın sonunda ise kasasında en çok para biriken aile, biriken parayı kazanmış oluyor. Süreç itibariyle oldukça keyifli, bilgi yarışması konseptine farklı bir bakış açısı getiren 3 Kuşak 1 Cevap programı sevenleriyle buluşarak bir yandan öğretirken bir yandan oldukça keyifli vakit geçirmenizi sağlıyor.

3 Farklı Kuşağın Kazandıran Bütünleşmesi

3 farklı kuşak, 3 farklı deneyim ve 3 farklı bilgi birikimi oluşumunun bütünleştiği, bu bütünleşme sürecinde bir de para kazandırdığı bir yarışma düşünün. 3 kuşağın bilgi birikiminin, soruyu cevaplayan kişinin yapması gereken analiz ve sonunda sağlanan kazançla perçinlenmesiyle oldukça dikkat çeken yarışma, farklı konseptiyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Günlük yaşantımızda sıklıkla karşılaştığımız, duyduğumuz, gözlemlediğimiz en büyük sıkıntılardan biri kuşak çatışması olmaktadır. Ancak bu programda amaç kuşak çatışmasına sebep olmak değil, tam tersine kuşakların ortak bir paydada bütünleşmesini sağlayarak bu süreçten kazanç sağlamaları olmaktadır.

Bu sayede 3 farklı kuşağın bilgi birikimiyle yarışacağınız yarışmada 70 yaşındaki bir dedenin küçük yaştaki torununun bildiği konuları bilemediğini görerek ailecek oldukça keyifli vakit geçirebilir, kendi ailenizden yansımalar bularak kahkahalara boğulabilirsiniz. Bu bütünleşmeyi ve keyifli zamanı geçirebileceğiniz 3 Kuşak 1 Cevap yarışma programı ATV ekranlarında sizlerle buluşmaya devam ediyor. Başarılı sunucu İrfan Kangı’nın keyifli, içten ve samimi sunumuyla oldukça keyifli vakit geçireceğiniz yarışmaya sizler de katılabilir; hem ailenizle unutamayacağınız bir anıya imza atabilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz, hem de iyi bir kazanç sağlayarak programı sonlandırabilirsiniz.

Programdan Kazanacağınız Para Sınırlı Değil

Pek çok yarışmada olanın aksine kazanacağınız paraya bir üst sınır konulmayan yarışmada, sorulan sorulara verdiğiniz doğru cevap sonucu kasanızda biriken para kadar bir kazancı sağlayarak yarışmayı sonlandırmanız mümkün.

Yarışmada iki farklı aile 3 kuşak yarışmacılarla birlikte birbiriyle yarışıyor. En çok parayı kasasında toplayan aile parayı alıp gidebileceği için kıyasıya bir rekabet sürüyor ve bu süreçte de izlemesi oldukça keyifli dakikalar ortaya çıkıyor. Bu noktada, iki aile birbiriyle yarıştığı ve doğru bildiğiniz soru sayısına oranla kazanacağınız para da artış gösterdiğinden herhangi bir üst sınırlama olmadan yüksek rakamlar kazanma şansını bulabilirsiniz. Bu noktada en önemli olan şey ise, yanlış cevap verdiğiniz sorulardan kazanacağınız paranın karşı aileye geçmesi olmaktadır. Zira yarışmanın sonunda kasasında en çok para olan aile, kasasında bulunan parayı alıp ayrılmaktadır.

3 farklı kuşağın birikimlerini konuşturduğu anlar ve diğer aileyle olan rekabet süreci de 3 Kuşak 1 Cevap yarışmasını oldukça keyifli hale getirerek, izleyenleri ekran karşısına kilitliyor. Günün koşuşturması ve yorgunluğunuzu çıkaracağınız haftanın ilk iş günü pazartesi akşamı, ailecek keyifli vakit geçirebileceğiniz yarışma programı ATV ekranlarında sizlerle.

3 Kuşak 1 Cevap Başvuru Şartları

Ailenizle unutulmayacak bir anıya sahip olmak, birlikte oldukça keyifli zaman geçirmenin yanı sıra para kazanma fırsatı da bulabileceğiniz yarışma programına katılmak için başvuru şartlarını sağlamanız gerekmekte. Öncelikle, başvuru yapabilmeniz için 18 yaşından büyük olmanız gerekmektedir. Aynı zamanda, 3 kuşağın yarışmasını gerektiren bir yarışma olduğundan yarışmaya ailenizle katılmanız gerekmektedir. Yani, hiçbir şartla yarışmaya tek başınıza katılmanız mümkün değildir. Bahsedilecek şartlar, yarışmaya başvuru yapacak kişi için geçerlidir. Özetlemek gerekirse;

 • 18 yaşını doldurmuş olma
 • Aile üyeleriyle katılabilme
 • Tek başınıza katılamama

3 Kuşak 1 Cevap Başvuru Formu

Şartlarını sağladığınız takdirde yarışmaya başvuru yapma hakkını kazanabilirsiniz. Şartları sağladıktan sonra başvuru formunu doldurmaya başlayabilirsiniz. Ancak, bu konudaki en önemli faktör, başvuru formunda doldurmanız istenen bütün bölümleri tamamen doğru şekilde yanıtlamanız olmaktadır. Çünkü başvuru formları oldukça titiz ve ayrıntılı bir şekilde incelenmektedir. Eğer herhangi bir yanlış bilgi tespit edilirse, başvurunuz derhal iptal edilecektir. Aynı zamanda, böyle bir durum tespiti olduğunda bir daha başvuru yapma hakkınız elinizden alınmaktadır. Bu nedenle, başvuru formunu doldurma kapsamında dikkatli olup, tamamen doğru bilgi vermeniz gerekmektedir. Ayırıca başvuru formunda doldurmanız gereken bilgiler ise şöyledir;

 • Adı, Soyadı
 • İletişim Bilgileri
 • Açık Adres
 • Katılacağınız Kişi Sayısı
 • Katılacak Kişilerin İsimleri ve Özlük Bilgileri
 • Katılacağınız Aile Bireyleri İle Birlikte Bir Fotoğraf

3 Kuşak 1 Cevap başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Bahsedilen şartları sağladığınızdan emin olduktan sonra dolduracağınız başvuru formu ile yarışmaya katılma şansı elde edebilir; ailenizle birlikte 3 Kuşak 1 Cevap yarışmasına katılıp güzel bir anı elde edebilme fırsatını yakalayabilirsiniz.

 • Bomba iddia! Kim Milyoner Olmak İster’in yeni sunucusu belli oldu
 • Güven Bana 15 Ağustos Bölümüyle Atv’de
 • Yağmur Özkavak, Güven Bana yarışmasında
 • Güven Bana, Türkiyenin en güvenilir ismi Müge Anlı’nın sunumuyla Perşembe 20:00’de
 • Kim Milyoner Olmak İster 1 milyonluk soru açıklandı mı?
 • Güven Bana Türkiye’nin en güvenilir ismi Müge Anlı’nın sunumuyla Bugün 20.00’de #atv’de!
 • Güven Bana Türkiye’nin en güvenilir ismi Müge Anlı’nın sunumuyla Perşembe 20.00’de #atv’de!
 • “Kim Milyoner Olmak İster?” yarışmasında 1 Milyonluk soruyu açtıracak olan Arda Ayten’in, çekim sonrası açıklamaları… 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 1.000.0000 TL değerindeki 12. sorumuz geliyor… 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 250.000 TL değerindeki 11. sorunun cevabı: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 250.000 TL değerindeki 11. soru: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 125.000 TL değerindeki 10. sorunun cevabı : 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 125.000 TL değerindeki 10. soru: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 60.000 TL değerindeki 9. sorunun cevabı: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 60.000 TL değerindeki 9. soru: 29 Haziran 2019

 •    18 Yorum var


  1. Anonim
     29 Eylül 2019

   bu salak biscolata erkeği değil mi ?

  2. Hasan Bayraktar
     17 Ekim 2019

   maviay derneği borçları

  3. sevda
     18 Ekim 2019

   Merhabalar. Ben yarışmaya yaklaşık bir yıl önce başvurmuştum ses çıkmadı ya da çıktı ben farketmedim. Neyse iki gün önce güncelleme yaptım başvuru nosu olarak 2 ile başlayan 6 haneli rakam verdiler. Sabah gazetesinden kontrol edin diyorlar orda baktığımda 3 ile başlayan ve 7 haneli başvuru noları var hep. Birşey anlayamadım yani. Bir fikriniz varsa yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler şimdiden..

  4. Müzeyyen
     20 Ekim 2019

   Ben muzeyyen yıllardır bekliyorum.başvurum en az 10 yıl oldu basvurali.form güncellemek istiyorum bir türlü göndermiyor.başvurumu silip yeniden form göndermek istiyorum.ALLAH aşkına birilerine kıyakmi yapıyorsunuz neden bizi cagirmayirsunuz.yada neden yeniden formu dolduramıyorum

   • emre bulut
      7 Ocak 2020

    ben emre bulut engelliyim bu yarışmaya katılmak istiyorum sizlerden allah rızası için

   • Selma
      12 Ocak 2020

    Aynı bizede yaptılar kandırmaca biza rakam vermedilee

   • Bilnur
      9 Mart 2020

    Merhaba,yeni bir e-posta adresi açıp tekrar deneyin bende öyle yaptım başvurdu

  5. Süleyman ÇALIŞKAN
     9 Kasım 2019

   Başvuru numaram 369678 çok uzun suredir cikmadi Ta kenan bey zamaninda yenileme yaptim fakat cikmadi

  6. Engin
     11 Kasım 2019

   Başvuru numarası ne işe yarıyor acaba?

  7. Esma karaçam
     6 Aralık 2019

   Enes baturu görmek ve onun kuzenini görmek istiyor radyocu olmak istiyor televizyonda rol almak istiyor

  8. İpek erdik ozgan
     16 Aralık 2019

   Ben bu yarışmayı hep takip ediyorun şuan izliyorum yarışmayı yalovadan bakıyorum kaytazdere kirkente

  9. enes
     21 Ocak 2020

   başvurular kaç gün içinde yanıtlanıyor olumlu yada olumsuz

  10. Mustafa
     27 Ocak 2020

   Ben 13ocak 2020 başvuru yaptım ama sonucu birtürlü öğrenemedim

  11. muhlis
     5 Mart 2020

   Bir yıla yakın oldu form doldurdum,
   Güncellemek istedim olmadı,
   Yeniden formu doldurmak istedim oda olmadı.

  12. muhlis
     5 Mart 2020

   Ayrıca,
   WhalsApp’dan müracaat yaptım.
   Bir cevap alamadım..
   İyi günler,
   Selâmlar..

  13. Engin aydın
     11 Nisan 2020

   Ben basvuru yaptim bana haber nasıl gelir yada ne zaman gelir nasıl öğrene bilirim

  14. Muammer sahan
     20 Haziran 2020

   Yaklaşık on yil once basvuru yaptim ama ozamanki numaramda değişti mail de …guncelliyorum olmuyor .rica etsem kaydımı silermisiniz yeni kayıt yapmak istiyorum teşekkür ederim

  15. Can
     9 Ekim 2020

   Sabah gazetesi yerine aydınlık alsak 😀

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir