25 Ocak 2017 Kim Milyoner Olmak İster Soruları

25 Ocak Kim Milyoner Olmak İster Soru ve Cevapları,Kim Milyoner Olmak İster 649 Bölüm,Kim Milyoner Olmak İster 649. Bölüm soruları,Kim Milyoner Olmak İster 649 Bölüm cevapları ve Kim Milyoner Olmak İster 649 Bölüm soru ve cevaplar, Kim Milyoner Olmak İster 649.Bölüm Özet bu yazımızda olacaktır.

 

Yarışşmadan sonra ilk olarak burda

 

Kim Milyoner Olmak İster Whatsapp Başvurusu

Televizyon ekranlarının sevilen programı “Kim Milyoner Olmak İster?” en çok izlenen yarışma programları arasında yerini almış durumda. Her bir bölümde kendine güvenen, ülkenin her yerinden gelen yarışmacıları ağırlayan programa katılım, internetten ve whatsapp üzerinden yapılabiliyor.

 

Whatsapp ile Kim Milyoner Olmak İster?

Kim Milyoner Olmak İster programına whatsapp üzerinden başvuru yapılmadan önce yarışmacı olmak isteyen herkes, resmi internet sitesi aracılığıyla form doldurarak katılım sağlayabiliyordu. Kısa süre önce programa, whatsapp üzerinden de başvurular alınacağı öğrenildi.
Teknolojinin bu denli ilerlemesi yarışma programlarına başvuruları da kolaylaştırdı. Haber bültenlerinin arkasından yayın akışına dâhil diğer programlar da seyircileri ile whatsapp üzerinden irtibat kurmayı yaygınlaştırdılar. Çok daha hızlı çok daha kolay başvuru yapabilmek için Kim Milyoner Olmak İster programı da whatsapp numarası yayınladı. Numarayı alan herkes kısa sürede şartları yerine getirerek yarışmaya başvuruda bulunabiliyor.