22 Kasım 2017 Kim Milyoner Olmak İster Yarışmacıları

22 Kasım 2017 Kim Milyoner Olmak İster Yarışmacıları

Bu yazımızda geçtiğimiz hafta atv ekranlarında ilgiyle takip ettiğimiz, yarışmacıların stüdyoda yarışırken bizlerde ekranlarımızın karşında onlar gibi heyecanlı bir şekilde yarıştığımız Kim milyoner Olmak İster‘de yarışan yarışmacılarımız hakkında sizleri bilgilendirmek istedik.

1) Yiğit Girgin

Aslen Muğla-Bodrum doğumlu olan Yiğit Girgin, Bilkent Üniversitesi Turizm Bölümü mezunu. Evli ve bir çocuk babası olan Yiğit Bey, kazanması durumunda ödülünü ileriye yönelik yatırım yapmak için kullanacağını söylüyor.

2) Şükran Ağacan

Evli ve iki çocuk annesi olan Şükran Ağacan, İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümü mezunu. İstanbul’da bir anaokulu sahibi olan Şükran Hanım, 60.000 TL ödül kazanmayı hedefliyor.

3) Eymen Özkan

Aslen Kahramanmaraşlı olan Muhammed Eymen Özkan, Boğaziçi Üniversitesi İşletme Fakültesi 3. sınıf öğrencisi olarak eğitimine devam ediyor. 250.000 TL kazanmayı hedefleyen Muhammed Bey, kazanacağı ödülle yatırım stratejilerini ve girişimci fikirlerini hayata geçirmeyi planlıyor.

4) Derya Armağan

Aslen Muğlalı olan 21 yaşındaki Derya Armağan, Denizli Pamukkale Üniversitesinde İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü öğrencisi. Annesinin büyük emekleriyle okuyan Derya Hanım, kazanması durumunda ödülünü annesi için kullanacağını söylüyor.