2 Şubat 2017 Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonucu

Ocak Ayını yavaş yavaş geride bırakıyoruz ve bu süreçte sonuçları açıklamaya da devam ediyoruz… 2 Şubat 2017  Kim Milyoner Olmak İster Sabah Gazetesi sonuçları bilgilendirmesi de yine bu yazımızda yer alacaktır. Sizler de bu yarışmada yer almak ve bunun öncesinde başvurularınızı yapmak isterseniz eğer Kim milyoner olmak ister başvuru linkini ziyaret ederek daha detaylı ve daha geniş bilgi alabilirsiniz.

Kim milyoner olmak ister yarışmasına bugüne kadar 2 milyon civarında yarışmacı adayı başvurmuş. Başvurular en ince ayrıntısına kadar tüm detayları ile birlikte değerlendiriliyor ve herhangi bir şekilde hataya yer verilmiyor.

Yarışmaya nasıl başvurabilirim ya da başvuru sonrası neler yapmam gerekiyor gibi soruların yanıtını bulabileceğiniz bir forum oluşturmayı tercih ediyoruz ve soru cevap şeklinde ilerlemenin daha doğru olacağını düşündük. Sizler de merak ettiğiniz soruları bu mecra aracılığı ile öğrenebilir ve yarışma ile ilgili tüm soru işaretlerini de bu mecra ile birlikte ortadan kaldırabilirsiniz. Umudunuzu kaybetmeyin! Her an sizler de aranabilir ve davet edilebilirsiniz.

 

2 Şubat 2017 Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonucu